• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

اطلاعیه - 14 مرداد 1399

با توجه به ابهامات مشاوران فروش عزیز در رابطه با زمان واریز پورسانتها و دلایل واریز نشدن پورسانتها اخبار زیر  خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی می گردد:

در  تاریخ های یکم تا هفتم هر ماه پورسانت های ماه گذشته محاسبه شده و برای مشاورینی که شماره شبا خود را در دفتر کاری و اپلیکیشن خود به صورت صحیح ثبت کرده باشند و نام صاحب حساب بانکی و صاحب نام کاربری مطابقت داشته باشد واریز می شود. در صورتی که شماره شبا کمتر یا بیشتر از 24 رقم باشد (بدون IR) و یا در صورت وجود 24 رقم مورد تایید سامانه مبدل نباشد، شماره شبا صحیح نمی باشد و در نتیجه امکان واریز ورسانت وجود ندارد.

در نظر داشته باشید تدابیر لازم برای واریز پورسانت ها در کیف پول اپلیکیشن اسکانت انجام شده است و از ماه آینده پورسانت های مشاوران فروش عزیز به کیف پول آنها واریز می شود بر ای نقد کردن مبلغ واریز شده در کیف پولتان حتما باید شماره شبای مورد نظر خود را در قسمت اطلاعات بانکی خود وارد کنید. توجه داشته باشید نام احب حساب بانکی و نام صاحب حساب کاربری باید مطابقت داشته باشد.

در رابطه با پورسانت های معوقه ماه های گذشته عزیزانی که اطلاعات حساب بانکی نداشته اند نیز بین تاریخ 7 الی 15 هر ماه واریز انجام می شود.

عزیزانی که خواهان ثبت سوابق بیمه تامین اجتماعی هستند، در هر ماهی که درخواست خود ر ا در د فتر کاری ثبت کنند، از ماه بعد به شرط داشتن شرایط در آمدی برای آنها بیمه تامین اجتماعی در  نظر گرفته می شود و بعد از گذشت یک ماه می توانند به کارگزاری شهر خود مراجعه نموده و در خواست دفتچه بیمه نمایند .

عزیزانی که جایگهشان غیر فعال می شود، بدلیل نداشتن کد وزارت است. برای آزاد شدن کد ملی ابتدا اسکن کارت ملی خود را با متن درواست لغو جایگاه به ایمیل info@easnaf.com ارسال کنند و پس از  لغو جایگاه با شرکت تماس گرفته با بخش امور بازایابی درخواست خود را مطرح نمایند.

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top