• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

با بیمه رفاه بیشتری را تجربه میکنید. - 26 بهمن 1398

 

                                            

 

از همان سالهای ابتدایی تصویب قانون استخدامی کشور، مسئله بازنشستگی عنوان شد که در این قوانین سه وظیفه اصلی برای کارفرما تعریف و تبیین شد:

فراهم کردن حقوق و تامین خاص برای کسانی که پس از خدمت، توانایی فعالیت خود را از دست می دهند.

افرادی که به علت حادثه‌ در حین کار از کار افتاده شوند مقرری بگیرند .

کارفرمایان از خانواده هر کارگر که فوت شود حمایت نمایند .

بیمه مانند چتری از حمایت ها و اطمینان رفاهی برای زندگی بسیاری از افراد جامعه تلقی می شود که در زمینه های مختلف مزایای قابل توجهی برای سهولت در گذران زندگی سایه می گستراند و میتواند چهارچوبی امن برای رفع و جبران خسارات ایجاد کند.

طبق قوانین بیمه تامین اجتماعی، آقایان تا سن 60 سالگی و بانوان تا سن 55 سالگی مشمول داشتن سوابق بیمه می شوند و می توانند حقوق بازنشستگی دریافت کنند.

در بیمه های تامین اجتماعی در زمینه های مختلفی از جمله درمان، غرامت، بازنشستگی، کفن و دفن و غیره پوشش های بیمه ای وجود دارد و کسانی که سوابق بیمه دارنند مشمول استفاده از این مزایا می شوند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top