• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

مزیتی شگرف و سرآغازاخبار و تحول های پی در پی شرکت سخت کوشان اریس - 12 خرداد 1399

 

بیمه یکی از ضرورتهای مهمِ زندگی هر انسانی است که از طریق آن آرامش ذهنی و سلامت روانی افراد تا حد زیادی فراهم می شود.

از جمله مزیتهای بیمه برای افراد در کوتاه مدت پشتیبانی در فرآیند درمان،جبران دستمزد در زمان بارداری،هزینه های مربوط به سفر و اقامت بیمار و همراه،هزینه های مربوط به وسایل پزشکی،جبران هزینه نقص عضو قطع شده و کمک هزینه ازدواج و غیره و در بلند مدت پرداخت مستمری های مختلف در زمینه بازنشستگی،از کار افتادگی کلی و جزئی و غیره.

شرکت سخت کوشان اریس پس از پیگیری های بی وقفه و برنامه ریزی های بسیار حرفه ای توانست بیمه تأمین اجتماعی را برای اولین بار در صنعت بازاریابی شبکه ای کشور وارد کند و در حال حاضر تنها شرکتی می باشد که مشاوران فروش خود را بیمه می کند.

شرکت سخت کوشان اریس پس از درخواست افراد برای بیمه از طریق دفتر کارمجازی و در صورتی که میزان درآمدشان با آخرین بخشنامه اداره کار و بیمه تامین اجتماعی مطابقت داشته باشد این افراد را بیمه میکند.

حداقل میزان درآمد برای مشاوران فروش که مشمول بیمه شوند ( حداقل ۵ روز) طبق آخرین بخشنامه وزارت کار و تامین اجتماعی به شرح زیر است:

افراد مجرد ۴۷۰ هزار تومان
افراد متاهل بدون فرزند ۴۷۰ هزار تومان
افراد متاهل با ۱ فرزند ۵۰۰ هزار تومان
افراد متاهل با ۲ فرزند ۵۳۰ هزار تومان

طبق قوانين تامين اجتماعي ٣٠  درصد مبلغ به عنوان حق بيمه ميباشد كه از اين مبلغ ٢٣درصد حق كارفرما و 7 درصد حق شخص بيمه شده است بنابراين همانطور كه مشخص است در جهت حمايت مشاورين عزيز ، شركت علاوه بر پرداخت پورسانت مبلغ ٢٣ درصد نيز هزينه بيمه پرداخت مينمايد كه اميد ميرود گامي موثر و مفيد در زمينه پشتيباني بهينه و آينده نگرانه  از مشاورين عزيز صورت پذيرد.

توجه داشته باشید برای برخورداری از این چتر حمایتی ویژه که شرکت برای مشاورانش فراهم کرده ابتدا باید از طریق دفتر کاری درخواستتان را برای پشتیبانی شرکت ارسال فرماييد.

جهت اطلاعات بيشتر ميتوانيد با كارشناسان شركت تماس حاصل فرماييد.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top