• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

پرسش های متداول

 

اپلیکیشن

لزومی به اطلاع از شماره کارت دوستان خود برای واریز وجه ندارید. بلکه کافی است که از لیست مخاطب های خود در برنامه، شخص مورد نظر خود را انتخاب کرده و با وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید.

کاربر می‌تواند از موجودی کیف پول خود و یا اتصال به درگاه بانکی پرداخت خود را انجام دهد.

بعداز انتخاب مخاطب مورد نظر و تایید مبلغ و عنوان درخواست، از ایشان درخواست وجه نمایید. توجه داشته باشید مخاطب شما اگر اپلیکیشن را در گوشی تلفن هوشمند خود نصب کرده باشد، به راحتی از طریق برنامه پرداخت می‌کند.

کلیه پیامک ها از شماره های انحصاری اسکانت ارسال شده و هزینه آن توسط شرکت سخت کوشان اریس پرداخت می‌شود.

کاربر هر زمان می‌تواند اعتبار خود را به شماره کارت یا شماره شبایی که در دفترکاری وارد نموده است، منتقل نماید. مبلغ تسویه حداکثر پس از 24 ساعت از زمان درخواست به حساب کاربر واریز می‌شود.

عضویت

شما برای عضویت در شرکت سخت کوشان اریس نیاز به یک کد معرف از اعضای شرکت دارید.

پس از تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد مشاور شما عضو خانواده بزرگ سخت کوشان اریس خواهید بود.

شما باید دارای حداقل 18 سال کامل باشید، همچنین کد معرف، کد ملی و شماره حساب بانکی خود را وارد کنید تا به شما یک دفتر کاری مجازی اختصاص یابد. و از لحظه تائید ثبت نام میتوانید فعالیت کاری خود را آغاز کنید.

نحوه درآمد زایی

خیر، پس از کنترل اطلاعات بانکی شما از طریق بانک، فقط در صورتی که اطلاعات صاحب دفتر کاری و صاحب شماره حساب تطابق داشته باشدواریز صورت میگیرد.

از طریق اطلاعات بانکی که شما در دفتر کاری خود وارد نموده اید، پس از تطبیق اطلاعات بانکی تا 7 روز اول ماه پورسانت شما محاسبه و پرداخت میگردد.

شما میتوانید بدون محدودیت دریافت پورسانت به فعالیت خود ادامه دهید، و حتی پس از کسب آخرین رتبه در پلن درآمدزایی همچنان با همان روند سابق به فعالیت خود ادامه دهید.

در این طرحهای درآمدزایی هیچگونه سقف درآمدی وجود ندارد و هر مقدار پورسانتی که با توجه به رتبه و فروش دریافت کنید به حساب بانکی شما واریز می شود. در تمامی سیستم‌های فروش مستقیم افراد از فروش محصولات در مجموعه خود، پورسانت دریافت می‌کنند.

محصولات

خیر، محصولات شرکت سخت کوشان اریس از مواد اولیه مرغوب خارجی تهیه شده اما در کارخانه صنایع شیمیایی اریس، تولید میگرددد. با تعصب و افتخار تولید ملی را ارزش مینهیم.

بله، شما میتوانید پس از عضویت و با دریافت کد تخفیف، صرفا جهت تامین نیازهای روزمره خود از محصولات سخت کوشان اریس استفاده کنید و شامل تخفیف باشید.

جهت رسیدگی به درخواست بازپسگیری باید کلیه محصولات سالم و در شرایط اولیه دریافت از شرکت باشند، همچنین از تاریخ ثبت فاکتور کمتر از ۱۲ ماه گذشته باشد و کلیه محصولات دارای حداقل سه ماه تاریخ انقضا باشند. 

لازم به ذکر است که نحوه محاسبه مبلغ و بازپسگیری پس از احتساب کسر پورسانت و مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

کیفیت محصولات از سوی وزارت بازرگانی کنترل میشود و پس از تایئد اجازه تولید کالا صادر میگردد. همچنین یکی از برترین اهداف شرکت سخت کوشان اریس تولید محصول با کیفیت و سلامت محور بر پایه های کاملا گیاهی و آبرسان میباشد.

شیوه فعالیت

بله، شما همکار مستقل میباشید و میتوانید با هر زمان خالی و در مکانی که امکان دسترسی به اینترنت دارید فعالیت شغلی خود را گسترش دهید. بازاریابی شبکهای، حرفهای منعطف و بدون محدودیت زمان و مکان میباشد.

بله، شرکت سخت کوشان اریس تحت نظارت کمیته نظارت بر فعالیت بازاریابی شبکه ای متشکل از نمایندگان وزارت محترم اطلاعات ، وزارت محترم صنعت، معدن وتجارت، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و دادستانی کل کشور که دبیرخانه آن در مرکز امور اصناف و بازرگانان مستقر می باشد فعالیت قانونی خود را ادامه میدهد.

بله، شما پس از مراجعه به سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت میتوانید رزومه و اطلاعات شرکت های دارای مجوز را جستجو کنید. با مراجعه به سایت easnaf.ir نام شرکت سخت کوشان اریس را در لیست شرکت های دارای مجوز و مورد تائید مشاهده خواهید کرد.

بازاریابی شبکه ای یا شیوه فروش مستقیم مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران: یک روش نوین پخش و فروش محصول است که شرکت این امکان را دارد که از طریق وب سایت افرادی را تحت عنوان مشاور فروش، برای پخش به صورت مستقیم محصولات و بدون واسطه به مصرف­‌کننده سازماندهی کند، به صورتی که هر مشاور فروش می‌تواند با داشتن کد معرف شخص دیگری به عنوان نسل اول یا شاخه مستقیم آن مشاور، با ایجاد گروه فروش چندسطحی موجب گسترش و افزایش فروش گردد.

شما برای ادامه فعالیت و امکان دریافت پورسانت نیاز به حداقل خرید یعنی 100.000 تومان دارید و حداکثر یا به عبارت دیگر سقف خرید برای شما وجود ندارد. همچنین شما میتوانید بابالا رفتن خرید شخصی، جدا از پورسانت های دیگر نیز پورسانت بیشتری دریافت کنید.

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top