قوانین و مقررات اپلیکیشن

سخت کوشان اِریس

logo لطفا منتظر بمانید...
وارد شوید ثبت نام بازاریاب
پنجشنبه 27 مرداد 1401 20:46:57

قوانین و مقررات اپلیکیشن

 

عضويت نماينده فروش با دريافت قرارداد او توسط شرکت رسميت مي يابد.

فعاليت در شرکت‌ و اخذ پورسانت منوط به انعقاد قرارداد کتبي با شرکت است و نماينده فروش بعد از ثبت نام اوليه و دريافت کد واحد بايد از طرق اعلام شده از سوي شرکت، نسبت به تأييد قرارداد خود اقدام نمايد.

از کليه متقاضيان هنگام ثبت نام اطلاعات کامل هويتي اخذ خواهد شد.

در هنگام نصب اپلیکیشن به منظور دسترسی کاربر به مخاطبین خود, لیست مخاطبین تلفن همراه کاربر آپلود خواهد شد. بدین منظور نیاز است کاربر مجوز دسترسی به لیست مخاطبین خود را برای اپلیکیشن صادر نماید.

توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه هاى سازمان منطبق با قوانین تجارت الکترونيک و قانون حمايت از مصرف کننده جمهورى اسلامى ايران است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين فوق و قوانين مربوط به کاربران است.

حداقل سن لازم براي عضويت 18 سال تمام است.

اطلاعات شخصی و مالی افراد محرمانه تلقی می‌شود و تنها به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمان قرار داده خواهد شد.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی مي‌باشد.

کاربر موافقت می‌نماید که از اپلیکیشن اسکانت برای هرگونه فعالیت غیرمجاز و غیر قانونی و همچنین فعالیت‌هایی که در منافات با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، خودداری نماید.

در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد، این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت داده می‌شود. در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت کاربر می‌بایست اطلاعات دقیق پرداخت را توسط بانک پیگیری نماید.

کاربر متعهد می‌گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد ولی برای ویرایش باید از دفترکاری منوی امکانات قسمت صندوق پیام اقدام نماید.

ورود کاربران به وب سايت در هر زمانى ،به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين شرکت سخت کوشان اریس از سوى کاربر ميباشد.

استفاده از کیف پول اسکانت توسط تمامی بانک‌های دارای مجوز از بانک مرکزی و عضو شبکه ملی شتاب و شاپرک امکان پذیر است.

به ازای هر تراکنش از درگاه پرداخت اینترنتی داخل برنامه به ازای مبالغ مختلف، کارمزد معادل فرمول کارت به کارت بانکی دریافت خواهد شد.

تسویه موجودی کیف پول صرفا به شماره شبای متعلق به کاربر امکانپذیر میباشد.

عملیات تسویه اعتبار یکبار در روز انجام میشود.