• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

همچنان که هر سال، فعالان محیط زیست هشدارهایی من باب کشتار و قتل عام دسته جمعی پرندگان مهمان در فریدون کنار می دهند، اما هنوز افراد این تلخی ادامه دارد.

در واکنش به این کشتارهای گسترده، محمد علی الله قلی کارشناس و فعال محیط زیست که حدود 10 سال است مشخصا روی این مسئله تمرکز دارد، اظهار نظر کرد: "با احتساب آمار مازندران، رتبه ما در کشتار پرندگان مهاجر رتبه دوم در جهان است. اگر آمار شکار در خوزستان هم به این اضافه شود، ما رتبه اول جهان هستیم. هم‌اکنون عربستان در رتبه اول است. الان روزانه دو تا سه هزار پرنده در بازار فریدونکنار به فروش می‌رسد. این دیگر اسمش شکار نیست، بلکه نسل‌کشی پرندگان مهاجر است. "

                                                  

 

این قصه تلخ و بی سرانجام سال هاست که دغدغه فعالان محیط زیست و حتی برخی مردم کشورمان شده است. اما هر ساله به تعداد شکارچیان افزوده می‌شود و این در حالیست که شکار پرندگان ممنوع می باشد.

دکتر اسماعیل کهرم پرنده شناس و فعال محیط زیستی درباره شکار پرندگان مهاجر در فریدونکنار می‌گوید که "از تعداد ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار پرنده‌ای که در سال وارد کشور می‌شوند، تنها حدود یک میلیون پرنده در فریدونکنار شکار می‌شوند که عدد تکان دهنده‌ای ست. "

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top