• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران می‌گوید: ثبات نرخ ارز و قرار گرفتن آن در کانال ۱۱ هزار تومان باعث شد که نرخ طلا ثابت باقی بماند و رشد چشمگیری نداشته باشد. آنچه که به نظر می‌رسد، این است که نرخ طلا در این هفته از محدود ۴۰۰ تا ۴۱۰ هزار تومان فراتر نخواهد رفت.

                                                        

 

همچنین چنانچه مردم قصد خرید طلا دارند بهتر است که خرید خود را انجام دهند و جدا از خرید طلاهای دست دوم و طلای آب شده خودداری کنند. در دو ماه اخیر نرخ طلا در بازار داخلی به دلیل افت میزان تقاضا با کاهش نرخ رو به رو شد. البته در برخی از موارد نیز ثبات نرخ دلار باعث می‌شود که نرخ سکه و طلا در یک بازه زمانی 2ماهه در مدار ۳۹۸ هزار تومان تا ۴۰۷ هزار قرار بگیرد.

او در توصیه‌ای به مردم اظهار کرد: چنانچه مردم قصد خرید طلا دارند بهتر است که خرید خود را انجام و جدا از خرید طلاهای دست دوم و طلای آب شده خودداری کنند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top