• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                                     

 

مدیر اداره بررسی‌ها‌ و سیاست‌های اقتصادی بانک‌ مرکزی اخبار خوبی در مورد سیاست های این بانک برای رونق بازار مسکن و افزایش مبلغ وام مسکن ارائه نمود. همچنین وی افزود روند رشد نجومی و غیر اصولی بازار مسکن مانند سال 97 دیگر نباید تکرار شود.

در خصوص تحولات بازار مسکن شهر تهران گفتنی است، معمولاً این بازار از روند مشابهی برخوردار هستند.

 در سال 98 و به‌دنبال برقراری ثبات در بازار ارز، وضعیت در بازار مسکن نیز تغییر کرد؛ به این ترتیب که عرضه واحدهای مسکونی افزایش یافت و همزمان تقاضای سوداگرانه نیز به‌دلیل نبود چشم‌انداز مثبت از آینده قیمت مسکن، از بازار خارج شد. به‌دنبال کاهش تقاضا، حجم معاملات در بازار مسکن کاهش یافت که وضعیت بارز آن را می‌توان در ماه‌های مرداد و شهریور امسال مشاهده نمود. و دیدنی است که حجم معاملات مسکن در ماه های اخیر بسیار پایین و در عرصه اقتصاد نگران کننده است.

یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: "معاملات مسکن در شهریور ماه به زیر 3 هزار فقره رسیده بود و این رقم خیلی پایین بود. اما در مهر ماه روند معاملات مسکن افزایشی بود که این تغییر روند امیدوار کننده است."

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top