• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                                     

 

مردم برخی کشورهای جهان بیشتر از مردم دیگر نقاط دنیا درآمد کسب میکنند که در این بین، کشورهای اروپایی اسامی بیشتری نسبت به بقیه کشورها دارند.

در ادامه با ۱۰ کشوری که بالاترین درآمد سرانه را در سال ۲۰۱۹ دارند آشنا می‌شوید:

۱0- استرالیا

مردم کشور استرالیا سالانه رقمی معادل 56 هزار و 352 دلار را به عنوان درآمد از آن خود میکنند.

9- دانمارک

یکی دیگر از کشورهای شمالی اروپا که امسال به عنوان شادترین کشور نیز معرفی شد. درآمد سرانه این کشور در سال 2019 تقریبا معادل ۶۰ هزار و ۶۹۲ دلار است.

8- امریکا

اقتصاد ۲۲ تریلیون دلاری، امریکا را به یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. درآمد سرانه این کشور ۶۲ هزار و ۶۰۶ دلار است.

7- سنگاپور

 درآمد سرانه این کشور ۶۰ هزار و ۴۱ دلار است. سنگاپور در سال های اخیر توانسته پیشرفت ملموسی در بعد اقتصادی داشته باشد.

6- قطر

قطر یکی از کوچکترین و در عین حال یکی از ثروتمندترین کشور های جهان است.درآمد سرانه این کشور ۷۰ هزار و ۷۷۹ دلار است.

۵- ایسلند

ایسلند جزیره ای کم جمعیت و در عین حال یخ زده است که ظاهرا منابع زیادی برای کسب درآمد ندارد، اما با این حال درآمد سرانه این کشور ۷۴ هزار و ۲۷۸ دلار است.

۴- ایرلند

درآمد سرانه این کشور ۷۶ هزار و ۹۹ دلار است. ایرلند یکی از کشورهایی است که اقتصاد آن بیشتر بر پایه صنعت کشاورزی و معدن رونق دارد.

۳- نروژ

این کشور کمتر از ۵ میلیون نفر جمعیت دارد با این حال یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته می‌شود. درآمد سرانه این کشور ۸۱ هزار و ۶۹۵ دلار است.

2- سوئیس

یکی از کشورهای همیشه صدر نشین در حوزه اقتصادی سوئیس است که نظام بانکی و مالی بسیار نیرومندی دارد. درآمد سرانه این کشور ۸۹ هزار و ۹۵۰ دلار است.

1- لوکزامبورگ

اما اولین کشور این جدول، کشور کوچکی در غرب اروپاست که درآمد سرانه این کشور ۱۱۴ هزار و ۹۵۰ دلار است.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top