• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                                            

 

ساعت سه و نیم بامداد دوشنبه 6 آبان به پلیس استان گیلان اعلام قتل خانوادگی شد و در همان ابتدای مشخص شد علی پرهیزکار- برنج فروش سرشناس روستای گورابسر کوچصفهان- به همراه پدر، همسر، دخترش و دختر دانشجویی که میهمان آنها بوده با چاقو به قتل رسیده‌اند. تنها بازمانده این جنایت پسر 22 ساله خانواده است که به عنوان مظنون اصلی قتل دستگیر شد و به سرعت به قتل اعضای خانواده خود اعتراف کرد.
"محمد" صبح روز بعد از فاجعه به همراه دوستش صحنه قتل را بازسازی کرد. او در جریان تحقیقات به مأموران گفت: "حدود ساعت 7 و نیم شب دوستم را به داخل خانه آوردم و جایی پنهانش کردم. حدود 9 و نیم شب بود اول سراغ خواهرم رفتیم و او را کشتم و بعد از او مادر، پدر و پدربزرگم را هم با چاقو زدم. از مدتی پیش برای این کار برنامه‌ریزی کرده بودم. همه را خودم کشتم و دوستم فقط کمکم کرد."
دوست و هم دانشگاهی خواهرم برای تعطیلات به خانه ما آمده بود. نمی‌خواستم او را بکشم اما او همه چیز را دیده بود و مجبور شدم او را هم به قتل برسانم. ساعت 10 با ماشین پدرم به رشت رفتم و نیمه شب برگشتم و با پلیس تماس گرفتم.
براساس تحقیقات اولیه پلیسی و قضایی متهمان اعتیاد نداشته و در سلامت کامل عقلی دست به این جنایت هولناک زده‌اند. گفتنی است حدیث - دختر خانواده - و دوستش سارا دانشجوی رشته پرستاری و بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی خلخال بودند که برای تعطیلات به خانه برگشته بودند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top