• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                                    


سازمان هواپیمایی کشوری لوح و گواهینامه صلاحیت پروازی فلایت چک را به مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعطا کرد.
این مراسم با حضور معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، و جمعی از مدیران شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد.
در این مراسم که با حضور: اعطای لوح و گواهینامه صلاحیت پروازی فلایت چک به مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، تجلی اوج مسئولیت‌پذیری سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی است.
عابدزاده با تاکید بر نیازمندی آسمان ایران به هواپیمای دوم فلایت چک اظهار امیدواری کرد با اعطای این گواهینامه شاهد اعتلای فعالیت مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی شرکت فرودگاه‌ها باشیم.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: امروز با قطعیت اعلام می‌کنم این اقدام براساس استانداردهای روز دنیا انجام شده و هر چند ابتدا بر نحوه کار ایراداتی وارد کردیم اما اطمینان داریم این فعالیت‌ها در بستر استانداردها حرکت کرده و در تاریخ صنعت به عنوان یک کار درست برای همیشه ماندگار خواهد شد.
پس از حدود سه سال فعالیت مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی شرکت فرودگاه‌ها بیش از ۱۴۰۰ ساعت پرواز فلایت چک در ۶۸ فرودگاه کشور به صورت مداوم و مکرر و با نظارت سازمان با موفقیت انجام شده است.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از ورود تجهیزات FIS هواپیمای فلایت چک دوم به کشور خبرداد و اظهار امیدواری کرد به زودی شاهد ورود هواپیمای دوم باشیم.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top