• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                              

 

 در شیب نزولی بازار ارز و طلا، پراید گرانتر شد:
هر دستگاه پراید که تا قیمت ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افت قیمت کرده بود، حالا با مبلغی حدود ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان آگهی می شود.
 سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌ داران درباره افزایش قیمت این خودرو کفت: تغییر در میزان عرضه از یک سو و مانور دلالان و اعلام قیمت‌های بالا در آگهی‌های اینترنتی با هدف ایجاد تشنج در بازار مهمترین دلیل بروز این اتفاق است اما خرید و فروش خودرو در بازار به شدت اندک است و اگر کسی پای معامله برود می‌تواند به قیمتی پایین تر از این ارقام خودروی مورد نظرش را خریداری کند.
پراید ۱۳۲ SE نیز به قیمت ۴۶ میلیون تومان آگهی شده است. یک ماه قبل پراید ۱۳۱ نیز امروز به نرخ ۴۱ میلیون تومان در بازار فایل شد. نرخ پراید ۱۳۲ بر اساس اعلام فعالان بازار ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و نرخ پراید ۱۵۱ نیز برابر با ۴۲ میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده بود. به این ترتیب قیمت پراید ۱۳۱ افزایشی بیش از ۴ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ نیز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top