• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                              

(اسماعیل اتاوی)  بعد از اینکه توسط ترکیه بازداشت و به مقامات عراقی تحویل داده شد گفته بود که ابوبکر البغدادی بیشتر مواقع، مذاکرات خود با سرکرده‌های داعش را در مینی بوس‌هایی که برای رد گم گنی میوه و سبزیجات حمل می‌کردند برگزار می‌کرد.  مقامات اطلاعاتی عراق به اتاوی به عنوان یکی از ۵ دستیار ابوبکر بغدادی نگاه می‌کردند. او در سال ۲۰۰۶ به القاعده پیوسته بود و از سوی آمریکا در سال ۲۰۰۸ بازداشت شده بود و حتی ۴ سال نیز در زندان بود.

بغدادی بعدها به اتاوی کارهای مهمی نظیر رساندن پیامها و دستورات دینی خود و همچنین انتخاب فرماندهان داعش را محول کرده بود. بعد از شکستهای داعش در سال ۲۰۱۷ وی به همراه همسرش به سوریه گریخته بود.

طبق گفته مقامات عراقی چند روز پیش بغدادی محل استقرارش را با خانواده ترک کرد و با یک مینی بوس به روستایی در همان نزدیکی رفت، که تصاویر ماهواره نیز محل اختفای سرکرده داعش را در نزدیکی روستای باریشا سوریه در روز ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۹ شناسایی کرد و تصاویر دستی دیگری نیز از همین مکان به دست آمد.

 بامداد یکشنبه به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی از عملیات بالگردی نیروهای ویژه ارتش این کشور در استان «ادلب» سوریه علیه «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی «داعش» خبر داده و نوشته است که واشنگتن «با اطمینان بالا» معتقد است که بغدادی در این حمله کشته شده است. ترامپ رئیس جمهور امریکا میگوید که از طریق آزمایش DNA، هویت البغدادی تائید شده است.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top