• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

                                              

معمولا پیامک هایی دارای لینک هستند، که ادعا دارند شما را به سایت های دولتی هدایت می کنند. اما این پیامک‌ها جعلی بوده و برای فریب و دزدی از مردم فرستاده می‌شوند؛ شما وقتی وارد این سایت‌ها می‌شوید، باید مشخصات فردی‌ و از همه مهمتر اطلاعات حساب بانکی خودتان را وارد کنید تا مثلا مبلغ ناچیز ۲۰۰ هزار ریال برای ثبت نام یارانه‌ها پرداخت کنید. اما در حقیقت این لینک‌ها و سایت‌ها جعلی و فیشینگ هستند و به این صورت عمل می‌کنند که بعد از این‌که اطلاعات حساب بانکی‌تان را وارد کردید، این اطلاعات سرقت شده و کل حسابتان خالی می‌شود.

 رمز کارت بانکی را، پس از خرید حتما خودتان وارد کنید. شاید از شما درخواست کنند که رمز کارت بانکی‌تان را بدهید تا عملیات برداشت پول را انجام دهند، یا وقتی شما رمز  را در دستگاه وارد می‌کنید، این رمز را به خاطرشان می‌سپارند و بعد از رفتن شما، از حساب‌تان پول برداشت می‌کنند.

البته برخی فروشگاه ها دارای دستگاه اسکیمر هستند که فروشنده با استفاده از غفلت خریدار می توانند اطلاعات حساب بانکی درج شده روی کارت شما را ذخیره کنند.

خریداران باید توجه داشته باشند هرگز رمز کارت بانکی را به فروشنده یا افراد دیگر ندهند و همینطور کارت بانکی را خودشان در دستگاه بکشند تا گرفتار اینگونه کلاهبرداری نشوند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top