• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

"هلدینگ اریس"

 

هلدینگ اریس درسال۲۰۰۴ میلادی (۱۳۸۳شمسی) فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبتی و شوینده بافرمولاسیون گیاهی و آبرسان در ایران آغاز نموده است. در حال حاضر هلدینگ اریس با سابقه تولید ۱۵ ساله در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی بر پایه آب و گیاه و با حداقل استفاده از ترکیبات الکلی در ترکیبات آنها که در نتیجه باعث شده محصولات تولید شده به هیچ عنوان ضرری برای پوست و مو نداشته باشند، توانسته محصولات خاص و متفاوت خود را تولید و در بازار توزیع کند، به گونه ای که تا کنون ۲۸ برند ایرانی محصولات خود را در کارخانجات عظیم هلدینگ اریس تولید می کنند.

هلدینگ اریس محصولات خود را با فرمولاسیون فوق العاده و غالبا انحصاری که با کمک و همکاری متخصصین بین اللملی و معتبر روز دنیا ترکیب شده اند و با استفاده از مواد اولیه تهیه شده توسط معتبر ترین کمپانی های آسیا، اروپا و آمریکایی و بوسیله ماشین آلات پیشرفته و حرفه ای و با کیفیتی بسیار بالا تولید می کند. با توجه به استاندارد های رعایت شده موجود در کارخانه و ظرفیت دستگاه ها و سالن های تولید این مجموعه، می توان گفت هلدینگ اریس یکی از پر قدرت ترین مجموعه های تولیدی آرایشی بهداشتی ایران محسوب می شود که توان و ظرفیت بسیار بالایی برای تولید دارد. هلدینگ اریس با داشتن بیش از ۲۰۰ پروانه ساخت محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبتی یکی از معتبر ترین و عظیم ترین کارخانجات ایران و جزء چند برند برتر تولید کننده کشور عزیزمان است.

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top