• ورود / ثبت نام
 • 021-91312323

 

شرایط اطلاع رسانی و آموزش

 1. 1- حقوق تولید، نشر و مالکیت نام شرکت، علامت تجاری، بروشور، کاتالوگ، جزوات آموزشی و منابع سمعی و بصری در سراسر ایران برای شرکت محفوظ است.
 2.  
 3. 2- تمامی اطلاعات مربوط به کالاها به طور کامل و صحیح در سایت رسمی شرکت به آدرس arismarketing.ir و صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس درج شده است.
 4.  
 5. 3- اطلاعات و ابزارهای لازم برای توزیع محصولات و آموزش مشاوران فروش در دفتر کاری آنها بارگذاری می شود.
 6.  
 7. 4- اخبار روز شرکت را می توانید درقسمت اخبار و اطلاعیه های سایت مطالعه کنید و از طریق لینک زیر می توانید به آن رجوع کنید.
 8.  
 9. 5- متناسب با نیاز روز جامعه و شرایط رتبه ای هر فرد طبق طرح درآمدزایی شرکت آموزشهایی تعبیه می شوند و از طریق دفترکاری در اختیار مشاوران قرار می گیرد.
 10.  
 11. 6- آموزشهای لازم برای پیشرفت مشاوران فروش بصورت حضوری در دفاتر رسمی شرکت برگزار می شوند و تاریخ و مکان آن از طریق دفتر کاری اعلام می شود.

 

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top