• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

   

  باز پسگیری محصولات طبق قوانین صنعت معدن تجارت انجام می شود:

بند ط ماده 7 آیین نامه اجرایی تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی - در صورت فسخ قرارداد مشاور، باز پس گرفتن محصولات فروخته شده (حداکثر طی 12 ماه منتهی به تاریخ فسخ قرارداد) که قابل فروش مجدد باشند، امکانپذیر است. همچنین استرداد مبلغ دریافتی کالای مرجوعی، پس از کسر هزینه ارسال، سودخرده فروشی متعلق به مشاور و مالیات، به ایشان پرداخت می گردد.

تبصره: شرکت بازاریابی شبکه ای میتواند کمیسیون پرداخت شده در ازای فروش کالای مرجوعی را از کمیسیون بعدی بازاریابان سطح بالاتر کسر نماید.

تبصره: محصولاتی که بصورت پک هستند،در صورت باز شدن پک و کسری اقلام آن، پک قابل برگشت نیست و باید تمامی محصولاتی که بصورت پک ارائه شدند، با هم عودت گردند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top