• ورود / ثبت نام
  • 021-91312323

 

      قوانین و مقراررت شرکت برپایه تمرکز بر منافع مشاوران می باشد،پس با رعایت آنها می توانید  منافعتان را حفظ کنید و در نهایت می توانید کسب و کاری مستحکم بسازید. شما موظفید قبل از اقدام به بازاریابی،تمام قوانین و مقررات را از شرکت مطالبه کنید و به آنها آگاه باشید و دیگران را نیز با این قوانین آشنا کنید و در صورت تخلف از این قوانین شرکت هیچ مسئولیتی در قبال نتایج آن ندارد و در صورت لزوم می تواند شناسه کاربری شما را مسدود نماید و نام شما را به همراه نوع تخلف،به کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای معرفی نماید و شرکت تصمیم نهایی کمیته را در مورد شما اعمال کند.پس در رعایت قوانین و مقرارت کوشا باشید و به دیگران نیز یادآوری کنید که برای پیشرفت خود از آنها پیروی کنند.

فعالیت شرکت سخت کوشان اریس به صورت یک شخصیت حقوقی مستقل، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آیین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی، غیردولتی و امنیتی ندارد.

شرکت سخت کوشان اریس با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اقتصادی کشور عزیزمان، به شیوه ای نوین پا به عرصه بازاریابی شبکه ای قانونی نهاده است تا امکان اشتغال آسان و مستقل را برای شما هم وطنان به همراه داشته باشد....

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سخت کوشان اِریس می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top